Optimalizace webů

Navrhneme vhodný postup optimalizace webu včetně přípravy detailních podkladů pro vývoj či copywritery. Zabýváme se technickým SEO, on-page faktory i optimalizací textového i dalšího obsahu. Co můžeme, to na web rovnou nasadíme.

Co všechno umíme?

Pro vývojáře připravíme detailní zadání úprav technických záležitostí, poradíme, jak vybudovat kvalitní landing pages i jak je vzájemně provázat pomocí interního prolinkování. Vyladíme vám meta data a podobu snippetů. Umíme také tvořit kvalitní obsah nebo vytipovávat témata pro články na blogu.

Veškerou práci po sobě pečlivě kontrolujeme a do světa nevypouštíme žádné paskvily. Řadu věcí umíme v administraci webu i sami upravit a snažíme se tak klienta zatěžovat co nejméně. Zkrátka – co si domluvíme, to také provedeme.

Příprava podkladů a optimalizace

Objem prací a způsob realizace záleží vždy na konkrétní dohodě s klientem – můžeme pouze připravovat podklady k internímu zapracování nebo celou optimalizaci přímo realizovat. Nevytváříme tuny materiálů do šuplíku, ale snažíme se jít vždy rovnou k věci.