Kdo jsme

Jsme skupina freelancerek a SEO nás baví. V současné době jsme čistě dámský tým, což je ale spíše dílem náhody. Projekty řešíme buď komplexně od A do Z, anebo provádíme pouze dílčí smluvené úkony. Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se nám.

Šárka Jakubcová

Šárka Jakubcová

Online marketingu a SEO se naplno věnuji od roku 2010. Od té doby pracuji jako konzultant na volné noze, většinou v rámci týmové spolupráce s klientem a dalšími odborníky. Kromě projektu Kaseopea funguji i v rámci freelance skupiny Neologic. V rámci oboru mě baví vše od technického SEO, přes obsah až po linkbuilding. Specializuji se ale i na komplexnější marketingové strategie a vedení projektů. Moje původní profese i předmět studia byla sociální práce a speciální pedagogika, z čehož si odnáším moře zkušeností z oblasti komunikace a dalších důležitých soft skills.

Dominika Ečerová

Dominika Ečerová

K SEO jsem se dostala v létě 2016, kdy jsem začala s prvními krůčky na poli on-page. Ze začátku jsem se zabývala hlavně optimalizací textů a metadat, postupně jsem ale nacházela zalíbení v čím dál techničtějších záležitostech. V současnosti zpracovávám hlavně celkové SEO audity webů, ale i dílčí analýzy a pod Šárčiným vedením mám na starosti i komplexní správu některých projektů. SEO mě baví, protože se v něm snoubí technické i humanitní obory, což odpovídá mému vzdělání, kdy jsem po maturitě z cizích jazyků a dějepisu vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze.

Tereza Bohuslavová

Tereza Bohuslavová

Na pojem SEO jsem poprvé narazila v roce 2004, kdy jsem v rámci jednoho ze seminářů na Fakultě humanitních studií tvořila svůj první web. Bavilo mě hned zkoušet vše, co jsem se o optimalizaci dozvěděla a tak se k mému překvapení mé stránky velmi rychle dostaly na přední pozice vyhledávačů. To tehdy probudilo můj zájem se tímto oborem začít zabývat trochu víc. Ač jsem SEO následně několik let pozorovala už jen z povzdálí v rámci práce v médiích, moc ráda jsem se k němu díky Šárce opět vrátila, abych se mu tentokrát už mohla věnovat naplno. Od roku 2017 je mojí doménou především linkbuilding, ale zaměřuji se i na obsahovou stránku.

Kateřina Nováková

Kateřina Nováková

SEO se věnuji druhým rokem a dostala jsem se k němu ze sféry marketingu. Po ukončení bakalářského studia politologie na Masarykově univerzitě jsem se stala součástí týmu věnujícího se produkci televizních reklam a zároveň jsem psala autorské články s kulturním zaměřením pro tištěné i webové magazíny – reportáže z koncertů, recenze alb, rozhovory se zahraničními i českými interprety. Již více než 10 let píšu o muzice, psala jsem pro Deník Metro, Aktuálně.cz, Headliner či Musiczone. Psaní mě prostě baví a v rámci Kaseopea se proto věnuji zejména textům. Postupně ale pronikám i do dalších oblastí SEO.