Kdo jsme

Jsme skupina seniorních freelancerů a SEO nás baví. Projekty řešíme buď komplexně od A do Z, nebo provádíme pouze dílčí smluvené úkony. Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se nám.

Šárka Rolná (Jakubcová)

Šárka Rolná Jakubcová

Online marketingu a SEO se naplno věnuji od roku 2010. Od té doby pracuji jako konzultant na volné noze, většinou v rámci spolupráce s týmem klienta nebo dalšími odborníky. Kromě projektu Kaseopea funguji i v rámci freelance skupiny Neologic.
V rámci oboru mě baví tvorba strategií a strategické vedení projektů nebo technické a obsahové SEO. Specializuji se především na redesigny a SEO pro velké webové projekty. Například se dlouhodobě starám o weby České Televize. Moje původní profese i předmět studia byla sociální práce a speciální pedagogika, z čehož si odnáším moře zkušeností z oblasti komunikace a dalších důležitých soft skills.

Matěj Velička

Matěj Velička

Vystudoval jsem obor Marketingová komunikace a od roku 2010 se specializuji na SEO. Svoji kariéru jsem zahájil v agentuře H1.cz jako linkbuilder ještě při studiích. Postupně jsem se dostal k analýzám webu a návrhům SEO strategií, tehdy už jako plnohodnotný SEO konzultant. Později jsem nastoupil do Sun Marketingu, dnes známého jako agentura Taste, kde jsem vedl SEO a UX tým specialistů. Od roku 2019 působím na volné noze, což mi umožňuje soustředit se na oblasti, které mě nejvíce baví – optimalizace struktury webů, technické SEO, analýzy dat a práce s obsahem. Neustále se vzdělávám, sleduji nejnovější trendy a zkouším nové postupy, abych našim klientům mohl nabídnout ty nejlepší služby.

Nikol Fialová

Vystudovala jsem personální řízení a andragogiku. Rychle jsem ale zjistila, že to není nic pro mě a osud mě zavedl do oboru online marketingu. SEO, a to hlavně linkbuilding a obsah, mě živí a baví od roku 2014. Svůj pracovní čas trávím částečně v digitální agentuře a částečně jako freelancer. Mám tak ideálně vybalancované potřeby sociálních kontaktů v týmu a nerušené práce v pohodlí domova. Specializuji se především na tvorbu linkbuildingových strategií, brandové SEO a vylepšování obsahu. Zajímá mě i psychologie v marketingu a reklamě, proto ráda přicházím na kloub tomu, jak se lidé v online světě chovají a rozhodují. Kdybych si měla vybrat povolání mimo sítě, byla bych cukrářka nebo kočičí psycholog.

Nikol Fialová
Dominika Ečerová

Dominika Ečerová

K SEO jsem se dostala v roce 2016, kdy jsem začala s prvními krůčky na poli on-page. Ze začátku jsem se zabývala hlavně optimalizací textů a metadat, postupně jsem ale nacházela zalíbení v čím dál techničtějších záležitostech. S přibývajícími znalostmi jsem začala zpracovávat hlavně celkové SEO audity webů, dělám ale i dílčí analýzy, technickou přípravu redesignů nebo třeba připravuji zadání pro implementaci strukturovaných dat. SEO mě baví, protože se v něm snoubí technické i humanitní obory, což odpovídá mému vzdělání, kdy jsem po maturitě z cizích jazyků a dějepisu vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou.

Tereza Bohuslavová

Na pojem SEO jsem poprvé narazila v roce 2004, kdy jsem v rámci jednoho ze seminářů na Fakultě humanitních studií tvořila svůj první web. Bavilo mě zkoušet vše, co jsem se o optimalizaci dozvěděla a tak se k mému překvapení mé stránky velmi rychle dostaly na přední pozice vyhledávačů. Ač jsem SEO následně několik let pozorovala jen z povzdálí v rámci práce v médiích, moc ráda jsem se k němu opět vrátila, abych se mu tentokrát už mohla věnovat naplno. Od roku 2017 je mojí doménou především linkbuilding a PR, ale zaměřuji se i na rozvoj obsahové stránky webů. Na mé práci mám ráda především komunikaci s lidmi, ale baví mě i analýzy dat nebo tvorba linkbuildingových a obsahových strategií.

Tereza Bohuslavová
Kateřina Hoffer

Kateřina Hoffer

V našem týmu se od roku 2017 aktivně věnuji především copyrwitingu a obsahovému SEO. V oblasti marketingu a tvorby obsahu se ale pohybuji o mnoho déle. Po ukončení bakalářského studia politologie na Masarykově univerzitě jsem se stala součástí týmu věnujícího se produkci televizních reklam a zároveň jsem psala autorské články s kulturním zaměřením pro tištěné i webové magazíny. Moje recenze a články byly zveřejněné v Deníku Metro, magazínu E15, časopisu Formen, Aktuálně.cz či Headlineru. Zároveň se věnuji klientům v oblasti PR a marketingové propagace. Psaní mě baví a nebojím se ani náročných technologických či oborově specifických témat.

Kateřina Kovářová

Vystudovala jsem hotelovou školu v Rakousku, ale jako multifunkční a zcestovalý člověk, jsem se uplatnila v různých oborech po celé Evropě. Plynně ovládám německý i anglický jazyk, mám také základy francouzštiny a španělštiny. Počítačům a práci s nimi jsem se dlouhodobě věnovala ve svém volném čase. V roce 2020 si mě Šárka vzala pod křídlo a naučila mě pokročilé práci s daty, především v oblasti zpracování analýz klíčových slov nebo vyhodnocování výkonu webů. Mojí doménou je práce v programech OpenRefine, Rstudio nebo ChatGPT. Ráda se učím novým věcem a naše pracovní postupy průběžně zefektivňuji a automatizuji. Baví mě úkoly, které u nás v týmu nemá nikdo v oblibě a tím ho skvěle doplňuji.

Kateřina Kovářová